Głośna sprawa

Góry wysokie, wiem co z wami walczyć każe…

Czterdzieści pięć lat temu, dokładnie w sierpniu 1973 roku, doszło w Himalajach do tragedii z udziałem polskich alpinistów. Pod lawiną zginęli Andrzej Grzązek i Zbigniew Stepek. Ten drugi był serdecznym przyjacielem i zarazem przełożonym Adama Sikorskiego w Radiu Lublin, który oddał swoisty hołd serdecznemu koledze, pisząc słowa do jednego z pierwszych przebojów Budki Suflera.
więcej ...
Głośna sprawa

Chłopaki nie wrócą?

Ten rok nie kończy się najlepiej dla fanów polskiego rocka. Decyzję o zawieszeniu działalności ogłosiły zespoły Hey i T. Love. Grupa dowodzona przez Muńka Staszczyka ominęła przez te 35 lat na scenie wiele raf, aby w końcu zderzyć się z górą lodową. Pytanie, czy kapitan jeszcze zechce wrócić na statek i stanąć za sterami.
więcej ...
Głośna sprawa

Czemu, Heyu, odjeżdżasz…?

Ta wiadomość zelektryzowała fanów polskiej muzyki. Zespół Hey ogłosił, że zawiesza działalność do odwołania. Czy to definitywny koniec słynnej kapeli? Może tak, może nie… W każdym razie postanowiliśmy z tej okazji redakcyjnie podsumować 25 lat z Heyem. To nasz subiektywny ranking dokonań zespołu Katarzyny Nosowskiej.
więcej ...
  • 1
  • 2