Ustawka

Łosowski: Mogłem utknąć w muzyce rockowej

Trwa fonograficzna ofensywa grupy Kombi. Po wydaniu „Nowego albumu” z premierowymi piosenkami oraz urodzinowej płyty live „Koncert 40-lecia”, zespół Sławomira Łosowskiego przygotował dla fanów kompaktową reedycję „Koncertu 15-lecia”. Na tym nie koniec planów. Bo w szykowana jest płyta z remiksami, tylko instrumentalna i – być może – z orkiestrą symfoniczną.
więcej ...
Ustawka

Politycy odchodzą, nasze piosenki zostają

30-lecie to jubileusz poważny nawet dla zespołu tak wesołego jak Big Cyc, więc tym razem pomówimy o nim w tonacji całkiem poważnej. Na pytania związane i z teraźniejszością, i z przeszłością Big Cyca – a także z Czarno-Czarnymi, jego drugą platformą – odpowiada Jacek „Dżej-Dżej” Jędrzejak. Zobaczcie, z nim da się i tak!
więcej ...
Ustawka

De Mono to nie cztery wesela i pogrzeb

De Mono, któremu przewodzi Marek Kościkiewicz nagrało nową płytę „Enter”. Album na zwiastować nowe otwarcie zespołu, w którym nie ma miejsca na odcinanie kuponów i granie w kółko tych samych przebojów. Ale zawsze jest miejsce dla… Andrzeja Krzywego.
więcej ...
Ustawka

Banach: Stabilność nie służy muzyce

Piotrowi Banachowi daleko do miana (i wieku) weterana, jednak jego muzyczny szlak znaczy już wiele nazw – Kolaboranci, Indios Bravos, Ludzie Mili i oczywiście najsłynniejsza z nich Hey, który to zespół stworzył i którego będzie gościem na najbliższej, pożegnalnej trasie. Ale teraz skupia się na swojej kolejnej grupie, BAiKA.
więcej ...